• Dopravné ihrisko

• Našu MŠ dnes navštívili policajti s prenosným dopravným ihriskom. Deti za oboznámili s dodržiavaním pravidiel cestnej premávky a s dopravnými značkami. Mohli si vyskúšať jazdu na kolobežkách počas cestnej premávky a tiež rolu chodcov.

• Otvorenie saleziánskeho diela

• Naše Rodinné centrum Mamy Margity si pripomenulo 5 rokov činnosti a začíname šiesty školský rok. V rámci celého saleziánskeho diela na Trnávke zvykneme školský rok slávnostne otvárať. Chcem vás teda pozvať na otvorenie nášho saleziánskeho diela, ktoré bude v sobotu 24.9. Všetky podrobnosti nájdete v prílohe na plagáte. Ponuka je pestrá, môžete vyskúšať aj preteky "salez race", už dopoludnia, ochutnať guláš, zaspievať si s Paľom Hammelom, alebo vyhrať v tombole. Verím, že sa uvidíme v sobotu na nádvorí saleziánskeho domu.

Tešíme sa na stretnutie!